25 жовтня 2018 року відбулося найжаданіше традиційне свято студентів факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова – день відкриття молодих талантів - Дебют першокурсника!

IMG 1468

Оцінювало конкурс молодих талантів висококваліфіковане та незалежне журі:

• Голубенко Тетяна Олександрівна – заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і технології соціальної роботи;
  • Коваль Ірена– заступник голови студентського парламенту факультету історичної освіти;
  • Шандар Ірина – секретар деканату факультету соціально-економічної освіти, студентка 43СР групи, спеціальність «Соціальна робота».

У номінації "За відповідність до сюжету та злагоджену роботу на сцені у «Дебюті першокурсника 2018»" перемогли студенти 13 СР групи, спеціальності «Соціальна робота»

IMG 1480

У номінації "За кращу акторську гру та почуття гумору у «Дебюті першокурсника 2018»" перемогли студенти 14СД групи, спеціальності «Соціальне забезпечення».

IZMEL

У номінації "За креативне танцювально-музичне оформлення та активну участь у «Дебюті першокурсника 2018»" перемогли студенти 10Ек групи, спеціальності «Економіка».

IMG 1425

Під час нагородження переможців журі підкреслили високу майстерність та талант виконавців. Також вони звернули увагу на те, що такого свята не вийшло б без уболівальників, які з першої до останньої секунди тримали в повітрі дух змагання, запалу, підтримки.

IMG 1344

Урочисто команди нагородили грамотами заступник декана з навчально-методичної роботи факультету соціально-економічної освіти,кандидат педагогічних наук, доцент Голубенко Тетяна Олександрівна та голова студентського парламенту факультету соціально-економічної освіти Бикович Марія.

IMG 1455

Пишаємось нашими першокурсниками! Вітаємо факультет соціально-економічної освіти з таким достойним поповненням!