viber ime

05 листопада 2018 року на Факультеті соціально-економічної освіти стартував Фестиваль «Інноваційних технологій соціальної роботи», що проводився за ініціативою кафедри теорії та технології соціальної робот

Фестиваль інноваційних технологій соціальної роботи - став головною подією, з якої розпочалася реалізація Програми заходів до Дня соціального працівника.

Метою фестивалю є активізація та популяризація найперспективніших і найактуальніших інноваційних технологій, методів та методик у галузі соціальної роботи.

За переконанням Ірини Савельчук та Дарї Бибик - організаторів Фестивалю, активна участь студентів третього та четвертого курсів спеціальності «Соціальна робота» свідчить про появу інноваційно активної молоді.

Фестиваль інноваційних технологій соціальної роботи – 2018 став унікальною площадкою обговорення модераторами

(Ірина Шандар; Олеся Кащук) перспектив впровадження інноваційних практик. Окрім виступів спікерів (Рудзій Тетяна, Раденкович Катерина, Топчій Марина, Яричевська Вікторія, Ковальчук Марія, Килівник Анастасія, Прокопенко Ірина, Остапчук Анастасія, Погорелова Олена, Амеліна Вікторія, Шкарлат Валерія, Браславська Ірина) відбувалися дискусії (Вакуленко О.В., Артеменко І.Е., Житинська М.О.), що надали ширше уявлення і кращу можливість обговорити перспективи зеленої соціальної роботи, коучинг-технології, соціального лідерства, наставництва, медіації, супервізії, паліативної соціальної роботи.

Фестиваль підсумував інноваційну активність, яку студенти спрямовували на популяризацію інноваційних методик та технологій соціальної роботи, представляючи свої кейси, презентації кращих практик та проектів.

viber ge

viber mage

viber imae

viber imge