Skola zimova poladnd 128.01.2020 - 07.02.2020 року студенти Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова пройшли зимову школу у рамках проекту «Подвійний диплом».

Студенти мали змогу ознайомитися з умовами навчання в іншій країні, а також зробили перший крок до здобуття диплому освітнього рівня «бакалавр» Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (Польща).

Skola zimova poladnd 1

З уст наших студентів: «Ми побачили зовсім інші підходи до навчання, які стали б гарним підґрунтям для змін і в нашій країні. Мати таку можливість - це супер, побачити іншу країну, насолодить її колоритом, пізнати буденність іншої нації, знайти нових і справжніх друзів. За час в іншій країні ми добре познайомились, круто провели час, набрали нових знань, в нас всіх з’явилося ще більше планів на майбутнє нашої країни і не тільки. Також мали змогу побачити не лише Ченстахова, місто де ми навчалися, а й інші міста Польщі. На вихідних ми відвідали прекрасне старе місто Краків та Кельци.

Ми вважаємо, що поїздка вдалась, адже ми побачили досвід Польщі у вирішенні соціальних проблем, гарно зарекомендували себе та з гідністю представили наш Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, здобули гарні знайомства та відмінно  склали всі заліки. Що ми можемо сказати ще? Якщо у вас є сумніви, то закиньте їх подалі в шафу. Це один з чудових кроків для гарного майбутнього!» Бугаєвська Віолетта, Соботюк Максим, Савич Захар, Чащин Олександр. Що собою являє програма Подвійний Диплом? Студенти українського університету мають можливість отримати разом із українським дипломом, диплом європейського вищого навчального закладу, що визнається у країнах Європейського Союзу. Навчання за програмою Подвійного Диплома передбачає одночасне навчання студента у двох вищих навчальних закладах. При цьому студент навчається за обраною спеціальністю в Україні, а у закладі-партнері – за запропонованою спільною освітньою програмою. 80% кредитів, які студент отримує в українському університеті, перезараховується закладом-партнером в Польщі. Навчання за освітньою програмою Подвійного Диплома відбувається дистанційно.

Skola zimova poladnd 6

Після успішного завершення освітньої програми студент має можливість одночасного отримання двох дипломів:

• Український диплом бакалавра/магістра за обраною спеціальністю;

• Польський диплом бакалавра/магістра за спеціальністю спільної освітньої програми. Переваги Подвійного Диплому:

• зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;

• вдосконалення знань іноземної мови студента;

• отримання додаткового професійного та життєвого досвіду;

• вивчення культурних і традиційних особливостей країни;

• вартість навчання нижча, ніж при навчанні за виїзною моделлю;

• графік навчання максимально адаптований під студента.

З найкращими побажаннями, студенти Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.