513 жовтня 2016 року відбувся Х ювілейний соціологічний форум «Змінність соціальних просторів крізь соціологічну оптику: прояви, контексти, можливості» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

На форумі декан Факультету Володимир Борисович Євтух презентував нову концепцію Центру евалюації науково-освітніх та соціальних програм C*E*S*E*S*P, який він очолює. Він відзвітував про зреалізовані проекти Центром, проведені семінари з евалюаційної культури, а також розповів про чинні проекти, які веде Центр, а саме: лекції контекстуальних експертів, Наукова етносоціологічна школа професора Володимира Євтуха, науково-освітній інтернет-проект «Етноенциклопедія», історико-культурний проект «Малі міста – великі традиції», українсько-польський дослідницький проект «Регіональні та локальні ідентичності», етнокультурні практики тощо.

Володимир Євтух окреслив перспективи діяльності Центру, представив команду та запросив зацікавлених долучитися до співпраці, чим викликав жваве обговорення в залі.

Учасниками дискусійних майданчиків також були викладачі кафедри соціології: Олена Дікова-Фаворська, Наталія Коваліско, Валентина Степико, Юлія Сюсель, Лариса Хижняк, Світлана Цилюрик, дистанційно долучилися Ірина Заїнчківська, Ганна Кісла, Володимир Крячко.

14 жовтня 2016 року учасники форуму здійснили захоплюючу екскурсію по старовинному Львову разом з Наталею Коваліско та Наталею Віхоть.

програма форуму