ivXtb-jRzZg

26 жовтня 2016 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова розпочав роботу Всеукраїнський студентський форум молодих науковців. Свідченням кропіткої роботи над розвитком студентської науки став збірник наукових праць, до якого долучилися наші студенти.

27 жовтня 2016 року на факультеті соціально-психологічних наук та управління відбулося секційне засідання на тему: «Методи інтеграції особистості в соціальному просторі».

Були присутні студенти 1-4 курсів, які виступили з доповідями та взяли активну участь у жвавій дискусії. Молоді науковці обговорили важливі питання формування та структурування соціального простору. Тематика студентських робіт була відзначена актуальністю та надихнула на майбутні наукові пошуки.
За результатами зібрання учасники були офіційно нагороджені сертифікатами.

Запрошуємо молодих науковців долучитися до наступної студентської конференції, яка відбудеться у квітні 2017 року, та пропонувати теми своїх наукових досліджень.

Автор: Юлія Ящук

c5aZrdIU1c0