У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

Навчально-методичний центр інформує, що НПУ імені М. П. Драгоманова систематично сприяє працевлаштуванню студентів та випускників університету.

Високий та багаторічний досвід співпраці з потенційними роботодавцями надає можливість вибору першого місця роботи, що надалі сприятиме кар’єрному зростанню. Університетом створена прозора база звернень роботодавців, яка активно функціонує з 2015 року, систематично оновлюється відповідно до пропозицій роботодавців та збереже час студента й випускника у виборі першого місця роботи. 

Організаційно-методичний відділ НМЦ чекає на тебе - креативного, цілеспрямованого, освіченого студента та випускника для надання консультацій з оформлення документів при працевлаштуванні, роз’яснення соціальних гарантій та власних індивідуальних побажань. 

Більш детальну інформацією щодо працевлаштування ви можете отримати  за адресою: вул. Пирогова, 9 (Центральний корпус), каб.26,         тел: 239-30-27, а також на нашому офіційному сайті за посиланням https://npu.edu.ua/nmc#pratsevlashtevannia-ta-stazhuvannia-studentiv  

Бажаємо успіху у виборі свого робочого місця та стажування. 

   
© NPUROUNDER