photo 2021 03 23 22 07 00

В рамках співпраці Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова та Вищої школи Humanitas (Україна-Польща) відбулися ряд зустрічей представників Вищої школи Humanitas зі студентами спеціальностей «Соціальне забезпечення», «Соціологія», «Соціальна робота», «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю». Зустрічі відбувалися на платформі zoom.

Метою даного спілкування є залучення широких верств населення до освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, враховуючи сучасні вимоги ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.

Для студентів пропонується навчання за напрямом: Менеджмент

- Менеджмент в туризмі та рекриації;

-Управління маркетингом та PR-комунікаціями;

-Управління людськими ресурсами;

-Економіка та управління бізнесом.

Особливістю навчання в Вищій школі Humanitas є можливість для здобувачів навчатися за даним напрямом незалежно від того, яку освіту здобуває студент в Україні. Студенти можуть здобути якісну європейську освіту паралельного навчання з отриманням для студентів одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).

Переваги програми:

• Індивідуальний підхід.
  • Престижність і європейська якість. Нострифікація європейських дипломів.
  • Стажування і практика на підприємствах Євросоюзу.
  • Міжнародні виставки, конференції, олімпіади.
  • Дозвілля та молодіжні ініціативи.

Координатор проекту:

доктор філософських наук, професор Ярошенко А.О.

тел. 050-972-65-20

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!