2 квітня 2021 року Кафедрою теорії та технології соціальної роботи Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сприянням Київського міського центру соціальних служб було організовано інформаційну зустріч для студентів спеціальності 231 «Соціальна робота».

photo1

photo2 2

До заходу долучилось більше 60 учасників. Змістовні, цікаво презентовані доповіді фахівців Київського міського центру соціальних служб відкрили для студентів нові можливості та поглибили їх знання.

photo3

Валентина Юріївна Ермачкова ознайомила студентів з специфікою діяльності Київського міського центру соціальних служб, основними завданнями та особливостями роботи з різними групами клієнтів.

5555555555555

Леонід Петрович Крисов презентував розробки Центру в питаннях соціальної захищеності надавачів соціальних послуг; включення студентів до волонтерської діяльності; профілактичної роботи з батьками та роботи з залежностями;

Ірина Цісар надала корисні поради як навчити підлітків берегти здоров’я змолоду.

Дружня та тепла атмосфера, яка ще довгий час відчувалась після закінчення заходу.

Колектив кафедри теорії та технології соціальної роботи Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та команда модераторів (Івженко Інна Борисівна, Голубенко Тетяна Олександрівна та Житинська Марія Олександрівна) висловлюють щиру подяку керівництву та безпосередньо фахівцям Київського міського центру соціальних служб за прекрасну зустріч, змістовні виступи та слушні пропозиції для спільної плідної роботи.

Чекаємо на нові зустрічі!