Студентська звітно-наукова конференція «Освіта і наука – 2021»

Секційне засідання факультету соціально-економічної освіти

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ»

1

07 квітня 2021 року було проведено на онлайн-платформі секційне засідання «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ» на кафедрі теорії та технології соціальної роботи Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова відповідно до Програми Студентської звітно-наукової конференції «Освіта і наука – 2021».

Керівник секції: завідувачка кафедри теорії та технології соціальної роботи, докторка педагогічних наук, професорка Карпенко Олена Георгіївна.

Секретар  секції:  лаборантка кафедри теорії та технології соціальної роботи Карасьова Ольга Віталіївна.

Модератор онлайн-зустрічі - кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедрі теорії та технології, відповідальна за наукову роботу по кафедрі  Синякова Віра Богданівна.

Професорсько-викладацький склад висловлює подяку та вдячність студентам спеціальності 231 «Соціальна робота» та науковим керівникам, які прийняли дуже активну участь, презентуючи свої доповіді на секційному засідання кафедри теорії та технології соціальної роботи, а саме:

Карасьова Ольга Віталіївна, студентка 33 СР групи «Інклюзивна освіта в Україні: становлення та перспективи», наукова керівниця - кандидатка педагогічних наук, доцентка Голубенко Тетяна Олександрівна.

Репік  Еліна Сергіївна, студентка 13 СР групи «Пріоритетні напрями державної молодіжної політики в Україні», наукова керівниця   -  кандидатка педагогічних наук, доцентка Голубенко Тетяна Олександрівна.

Бульчик Катерина Олексіївна, студентка 43 СР групи «Професійна підготовка фахівців соціальної сфери у Великобританії», наукова керівниця   - кандидатка педагогічних наук, доцентка Голубенко Тетяна Олександрівна.

71

Деркач Тетяна Володимирівна, студентка 23 СР групи «Репродуктивні здоров’я молоді. Фактори впливу», наукова керівниця   -  кандидат педагогічних наук, доцент Голубенко Тетяна Олександрівна.

Ворона Богдан Олегович, студент 43 СР групи «Становлення та розвиток паліативно-хоспісної допомоги в Україні», наукова керівницякандидатка педагогічних наук, доцентка Житинська Марія Олександрівна.

Душка Анна Павлівна, студентка 1мСР групи «Соціальна  робота  з  сім’ями,  які  мають  складні  життєві  обставини», наукова керівниця   -  кандидатка педагогічних наук, доцент Голубенко Тетяна Олександрівна.

Ми пишаємось нашими студентами!