коллаж25 жовтня 2016 р. студенти 4 і 3 курсу спеціальності «менеджмент соціокультурної діяльності»  відвідали Четверту міжнародну виставку закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва де  відбувся  Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті».

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду,

обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

Міжнародний Освітній Форум дав можливість студентам оцінити та визначити основні маркетингові технології просування як національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти, так і закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв. Дана виставка продемонструвала сучасні засоби навчання, проекти, програми. Студенти мали можливість відвідати і прийняти участь в науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, презентаціях і майстер-класах.

Під час проведення науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів обговорювалися ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями удосконалення системи освіти України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці з закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструватимуться інноваційні розробки навчальних закладів, наукових установ і підприємств.

 Сторінка спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності в соціальній мережіhttps://vk.com/mitskd

 

P61025-114839P61025-115318P61025-115750

SrNixZEjyJY-1

image-26-10-16-08-13-1-1

 

 

   
© ALLROUNDER