Факультет соціально-психологічних наук та управління аудиторія 33

Реальна математика життя або як створити свою

справу і стати фінансово незалежним

Такі питання, як стати високооплачуваним фахівцем, як знайти свою справу і стати фінансово незалежним, задає собі майже кожна молода людина. Я вчуся, хіба цього недостатньо?
Однак, сучасний світ висуває свої умови і вимоги: які навички, які якості, здібності, модель поведінки потрібні сьогодні, коли світ рухається з величезною швидкістю, технологічно і своєрідно.
Які способи заробляння грошей нам готує майбутнє?

Як правильно продавати свої здібності і на чому вони повинні бути засновані?

Як навчитися планувати своє життя і чи потрібно це взагалі робити?

Як стати успішним в тому, що я хочу робити?

Даний тренінг допоможе молодим людям розібратися в базових питаннях кар'єрного росту, своєї справи, фінансових можливостях і особистих перспектив кожного, управляти якими змінами, які стосуються кожного і допоможуть рухатися в напрямку свої бажань.

Організатор: кафедра менеджменту та інноваційних технологій

соціокультурної діяльності НПУ імені М.П. Драгоманова

(https://vk.com/mitskd