Позиція: position-2
Стиль: none outline
Позиція: position-7
Стиль: allroundersidebar outline
Позиція: position-7
Стиль: allroundersidebar outline

Репозитарій НПУ  

enpuir

   

IMG 20161103 1224243 листопада в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся тренінг «Реальна математика життя або як потрібно створювати власну справу» від спеціалістів київської школи альтернативної освіти «Free business generation school». Популярність альтернативної освіти від експертів здобуває все більшу популярність серед молоді. Тренінг проводила особисто засновник школи, фінансист НЛП-практик Яна Андреєва.

Учасники тренінгу обговорили фази фінансового стану людини, основні способи генерування доходів, ключові дії, які скорочують шлях до фінансової незалежності та тенденції розвитку майбутнього. Студенти  кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності мали можливість відповісти на свої важливі запитання: «Які способи заробітку готує майбутнє?», «Як навчитися планувати своє життя?», «Як стати успішним?», «Як правильно продавати свої здібності?».

У ході тренінгу студенти були активні і висловлювалися різні думки та ідеї, головне, що тема не залишила нікого байдужим і дала поштовх до ще більшої активізації власних умінь і зусиль для успішного свого майбутнього.

 

Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності - vk.com/mitskd

 

 

IMG 20161103 113547

 

 

IMG 20161103 120408

IMG 20161103 122418

   
© ALLROUNDER