DSC 02164 листопада у рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю АRT-PRACTICE STUDENTS -2016  урочисто відкрито Арт-Центр соціально-психологічної реабілітації дітей ВПО «BARVA». Дана ініціатива – це перший в історії Факультету соціально-психологічних наук та управління проект, що реалізується спільно з Міжнародною академією соціальної роботи за рахунок  гранту Президента України.

На офіційне відкриття Арт-Центру завітали офіційні партнери проекту: заступник директора Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марина Станішевська, куратор проекту від КМДА – головний спеціаліст Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Світлана Островська, президент ВГО «Всеукраїнська асоціація арт-терапевтів України» Олена Тараріна, заступник генерального директора МДЦ «Артек.UA» Ірина Крижанівська.

Після короткої презентації концепції  Арт-Центру, символічно перерізавши червону  стрічку,  декан Факультету, професор Володимир Євтух запросив  перших відвідувачів Арт-Центру на майстер-клас з арт-коучингу від  Олександри Шило.

Оснащення Арт-Центру дозволяє проводити арт-терапевтичні сесії  з ізо-терапії, фелт-терапії, пісочної  та ландшафтної терапії  на професійному рівні, а  кваліфіковані тренери готові підібрати індивідуальну програму арт-терапевтичних занять з урахуванням травми кожної дитини.

Сподіваємося, що ця ініціатива матиме  гарні перспективи, й зможе зробити дитинство своїх маленьких відвідувачів яскравим, радісним, а головне – щасливим .

                                                             Керівники Арт-Центру

                                                             Ляднева Анастасія та Мельниченко Леся

DSC 0048 DSC 0052 DSC 0177 DSC 0209 DSC 0216 DSC 0218 DSC 0219 DSC 0220 DSC 0221 DSC 0223 DSC 0260 DSC 0261 DSC 0266

   
© ALLROUNDER