Новорічна казка на кафедрі менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності почалась з екскурсії на фабрику ялинкових прикрас

4

Напередодні новорічних свят студенти 3 курсу під керівництвом кафедри менеджменту та інноваційних технологій СКД організували та прийняли участь в екскурсії до фабрики ялинкових прикрас ( м. Клавдієво, Київської обл.) з учнями загальноосвітньої середньої школи №4 м. Києва. Студенти мали можливість відчути себе частково гідами-організаторами, за кожним був закріплений клас.

Під час екскурсії учасники на власні очі побачити дивовижне перетворення звичайного скла на ексклюзивну ялинкову прикрасу. Усі прикраси створені майстрами-художниками виключно вручну. Розглядаючи зали з виставкою старовинних іграшок студенти і учні дізнались про новорічні традиції різних країн. Старовинні звичаї та сучасні особливості свят у світі, новорічні та різдвяні історії, легенди, перекази майстри відтворюють на іграшках.

Спілкування між студентами, викладачами та учнями в дружній обстановці дали можливість розкрити особливості навчання в стінах університету, а саме на факультеті соціально-психологічних наук та управління за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності» та можливості отримання додаткових спеціальностей: «Туризм», «Культурно-дозвіллєва діяльність», «Редагування»

Більше інформації та фотоhttps://vk.com/mitskd

   
© ALLROUNDER