22 листопада 2016 року, відбувся круглий стіл  Факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова та Молодіжного Дитячого Центру «Артек».

В ході роботи круглого столу обговорювалися питання співпраці в рамках угоди НПУ імені М.П.Драгоманова та МДЦ «Артек».

Про створення спільного інноваційно-освітнього центру виступили: Декан Факультету соціально-психологічних наук та управління, професор Євтух В.Б. та генеральний директор МДЦ «Артек» Капустін С.В.

В роботі взяли участь :

Професор Ярошенко А.О., Крижанівська І.Г., доцент Колісніченко М.В., професор Савченко І.В., професор Патинок О.П., доцент Сухицька Н.В., професор Савенкова Л.В. та інші.

Визначили напрями роботи інноваційно-освітнього центру, а саме:

професійного спрямування, національно-патріотичного та творчої складової в роботі МДЦ «Артек». Також обговорювалися питання створення інформаційно-ресурсного простору для дітей центру.