8.12.2021

2021 перше засідання вченої ради СПФ 200 x 133У середу, 8 грудня 2021 року, нарешті було проведено перше, по суті установче, засідання Вченої ради новоствореного соціально-правового факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.
Відкрила засідання Вакуленко Олена Василівна, голова профбюро факультету, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної освіти та соціальної роботи, оголосивши кількість членів вченої ради факультету та порядок денний:
2021 перше засідання вченої ради СПФ 1 200 x 1331. Про обрання голови вченої ради, заступника голови вченої ради, вченого секретаря соціально-правового факультету. В ході голосування було обрано Євтуха Володимира Борисовича головою Вченої ради факультету, декана факультету, доктора історичних наук, професора; Патинок Оксану Петрівну - заступницею голови вченої ради факультету, кандидатку психологічних наук, професорку кафедри соціальної політики; Сандугей Валентину Василівну - вченою секретаркою вченої ради факультету, голову комісії з академічної доброчесності факультету, кандитатку економічних наук, доцентку кафедри економіки та економічної освіти.
2. Про затвердження положення Про Науково-методичну раду соціально-правового факультету та її складу  (доповідач Чугаєвський Віталій Григорович, якого на засіданні обрано головою Науково-методичної ради факультету, кандидат педагогічних наук, професор кафедри соціальної політики).
3. Про затвердження екзаменаційних білетів на іспити для студентів освітнього ступеня «Магістр» (термін навчання 1 р. 4 міс.) денної та заочної форми навчання (доповідачка Заїнчківська Ірина Петрівна - заступниця декана з навчально-методичної роботи факультету, кандидатка філософських наук, ст. викладачка кафедри соціології та публічних комунікацій).
4. Про переведення студентів соціально-правового факультету з контрактної форми навчання на бюджетну форму навчання (доповідачка Голубенко Тетяна Олександрівна - заступниця декана факультету по роботі зі студентами, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної освіти та соціальної роботи).
5. Про внесення змін до навчального плану ОКР «Бакалавр» спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» кафедри соціальної політики (доповідачка Ярошенко Алла Олександрівна - завідувачка кафедри соціальної політики, докторка філософських наук, професорка).
6. Про організацію роботи профбюро соціально-правового факультету (доповідач Вакуленко Олена Василівна - голова первинної профспілкової організації соціально-правового факультету, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної освіти та соціальної роботи).