13.12.2021

2021 Марафон Копіна 1 200 x 267В рамках співпраці з Amnesty International Ukraine, як правозахисною організацією, яка спрямовує свої сили на організацію підтримки незаконно затриманих або засуджених осіб, чи осіб, які потерпають від політичного переслідування, викладачі кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін професор Купіна Людмила Францівна та старший викладач Деркачова Наталія Олександрівна відвідали загальноосвітній навчальний заклад № 95 міста Києва та провели щорічний Марафон написання листів.
2021 Марафон Купіна 2 200 x 150Захід пройшов у дружній атмосфері, учні проявили активну увагу до проблем незаконно затриманих та абсолютну готовність підтримки цьогорічних героїв, яких обрала Amnesty International Ukraine.
Надзвичайно важливим є те, що наша молодь готова підтримувати такі акції, і ми впевнені, що в цьому заслуга їхніх батьків та учителів. Особливо хотілось відзначити та подякувати співорганізатору заходу – учителю правознавства Коталевич Руслані Степанівні, яка проводить активну діяльність у школі по проблемам розвитку демократичного суспільства та громадянській освіті.
Приємним є те, що участь у заході також взяла студентка 4 курсу спеціальності Право – Постельняк Лілія, яка підготувала доповідь про права людини за Загальною декларацією прав людини.