У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

17.02.2022

2022 Зустріч зі стейкхолдерами 1 200 x 1502022 Зустріч зі стейкхолдерами 2 200 x 150Викладачі кафедри соціальної політики Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова разом зі студентами, які навчаються за освітньою програмою «Соціальне інспектування» провели зустріч зі стейкхолдерами – директором та фахівцями Територіального центру соціального обслуговування Дарницького району м. Києва, та обговорили питання підготовки компетентних майбутніх фахівців соціального забезпечення. Зокрема, мова йшла про навчальний план, проєкт оновленої освітньої програми «Соціальне інспектування» для бакалаврів спеціальності «Соціальне забезпечення». В ході обговорення були розглянуті питання відповідності освітніх компонентів навчального плану вимогам щодо підготовки майбутніх фахівців для успішної діяльності в соціальних закладах та подальші кроки співпраці НПУ імені М. П. Драгоманова і роботодавців.