На адресу декана Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова професора Володимира Євтуха надійшли від зарубіжних колег слова підтримки українському народові у його героїчній боротьбі з російськими окупантами.

З ВДЯЧНІСТЮ:

Він Ерхард (Wiehn Erhard) – професор Emeritus Університету у м. Констанц (Констанц, Німеччина)
Гунцінгер Морітц (Hunzinger Moritz) – фахівець з PR-технологій, Почесний професор НПУ імені М.П. Драгоманова (Франкфурт-на-Майні, Німеччина)
Карвені Інка (Сarveni Inca) – громадська діячка (Катанія, Сицилія, Італія)
Корпоровіч Лєшек (Korporowicz Leszek) – професор Ягеллонського університету, Почесний доктор НПУ імені М.П. Драгоманова (Краків, Польща)
Кравченко Лідія – директорка Державної української школи (Рига, Латвія)
Миронюк Галина – куратор української колекції Центру дослідження імміграції університету Міннесоти (Міннеаполіс, США)
Стюварт Еддінгтон Сент-Девід (Stewart Addington Saint-David) – професор Північнокитайського університету науки і технологій (Таншань, Китай):
Шановний професоре,
Ваші українські воїни надихають весь світ нарешті повстати проти тирана!
Будь ласка, намагайтеся залишатися в безпеці в ці дні; ваша країна і вся Європа дійсно потребуватимуть вас після того, як загарбник буде переможений і вигнаний.
Український народ знаходиться в думках усього світу, і ми всі гаряче сподіваємося і молимося за вашу безпеку і за вашу повну перемогу!
Слава Україні! Слава Героям!
Д-р Фон Пельхрзім Геро (Dr. Gero von Pelchrzim) – адвокат, спеціаліст з кримінального права (Франкфурт-на-Майні, Німеччина):
Шановний професоре Євтух!
Сподіваюся, цей електронний лист дістанеться до Вас, незважаючи на останні жахливі події. У Німеччині всі ми з великою симпатією ставимося до України та хороброго українського народу… Я був би дуже вдячний, якщо ви повідомите мені, як ми можемо підтримати вас і ваших людей звідси.
Храни вас Бог і вашу хоробру країну. Слава Україні!
Франке Йорг (Franke Jörg) – професор, голова Наглядової ради Банку з торгівлі цінними паперами (Берлін, Німеччина)
Руїсc Майкл (Ruiss Michael) – видавець, Почесний доктор Східноєвропейського університету імені Лесі Українки у м. Луцьку (Франкфурт-на-Майні, Німеччина)
Суісса Рачел (Suissa Rachel) – професор Університету у м. Хайфа (Хайфа, Ізраїль)
Хагге Хольгер (Hagge Holger) – професор, Deutche Bank (Франкфурт-на-Майні, Німеччина)