6.04.2022

2022 звітна конференція з апрктики політологів 1 200 x 91На Соціально-правовому факультеті Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, а саме інтернет-платформи Google Meet, відбулась звітна on-line конференція за результатами навчальної фахової практики здобувачів IІ курсу ОС «Бакалавр» денної форми навчання, спеціальності 052 Політологія (24 Пол та 25 Пол груп).

2022 звітна конференція з апрктики політологів 2 200 x 90Студенти-політологи 2-го курсу проходять навчальну фахову практику в політичних інституціях (політичних партіях та громадських організаціях), де вони отримують практичні навички у сфері політичної аналітики, аналізу та обробки політичної інформації, формують уявлення про політичну сферу та професію політолога (керівництво практикою здійснює кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук Карнаух Анна Анатоліївна).
2022 звітна конференція з апрктики політологів 3 200 x 91Базовими об’єктами практик є: ГО «Система народного контролю «Слово і Діло»», ГО «Всеукраїнська громадська організація «Солідарна молодь»», ГО «Громадський рух «Інтереси киян»», ГО «Форум нових політичних лідерів», Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Інститут публічної політики та консалтингу, Політична партія «Сила і честь», Молодіжна партія України тощо.
2022 звітна конференція з апрктики політологів 4 200 x 135Студенти поділились враженнями, в яких було висвітлено роботу, яку вони проводили впродовж навчальної фахової практики. Відбулося обговорення особливостей проведення практичних завдань під час проходження практики у дистанційному режимі. Зокрема, зазначили, що дана практика допомагає отримати нові знання, навички, вміння та компетенції, які стануть незамінними для подальшої професійної діяльності.
Результати захисту навчальної фахової практики показали, що всі студенти успішно пройшли практику та зуміли реалізувати її мету і завдання.
Вітаємо студентів із вдалим завершенням навчальної фахової практики та бажаємо нових звершень у професійному зростанні!