8.04.2022

2022 зустріч з представником департаменту молоді та спорту 200 x 356У п'ятницю, 8 квітня, відбулась зустріч студентів Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з представниками Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. З огляду на злочинну збройну агресію російської федерації проти України і оголошений, у зв'язку з нею, воєнний стан, зустріч відбувалася дистанційно, із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій. На зустрічі обговорили допомогу українцям, які постраждали від війни.

Відповідно до листа Офісу Президента від 26 березня 2022 року, щодо сприяння функціонуванню платформи «СПівДія хаб», та з метою організації співпраці між громадянами, волонтерськими та державними ініціативами Департаментом молоді та спорту на базі Київського молодіжного центру, організовано простір для українців, які постраждали від війни в Україні та розпочато збір інформації щодо їх потреб.

Київський молодіжний центр запрошує волонтерів. Необхідно приймати запити, фасувати гуманітарні ресурси на складі, а також їх відправляти відповідно до запитів.
Якщо Ви бажаєте стати волонтером та допомагати тим, хто цього дійсно потребує, пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прийом заявок триватиме до 10 квітня включно.
Слава Україні!