14.04.2022

2022 онлайнсемінар кафедри галузевих 1 200 x 92Неспровокована, агресивна, злочинна війна російської федерації проти України внесла корективи не лише в життя кожного українця, а і в навчальний процес. Ми всі об’єдналися заради підтримки одне одного та наближення нашої перемоги. Хтось вступив до лав Збройних сил України, хтось добровільно долучився до територіальної оборони, майже кожен став волонтером, а ми, вчителі, стали воїнами освітнього війська!
2022 онлайнсемінар кафедри галузевих 2 200 x 92Після того як всі ми пережили перші страхи та тривоги війни, більше-менше налагодили свій емоційний стан, то почали працювати, оскільки освітяни як ніхто знають, що інтелектуальна праця допомагає подолати стрес. Тому і колектив кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова об’єднався задля продовження своєї освітньої та науково-дослідної роботи. Спільними зусиллями співробітниками кафедри було проведено онлайн-заходи, щодо надання методичних рекомендацій по організації трудових відносин під час воєнного стану, а також щодо дидактично-інноваційних методів організації навчальної та науково-дослідної роботи із використанням онлайн-ресурсів під час воєнного стану. Варто зазначити, що під час війни опанування нових знань допомагає швидше адаптуватися у непростих умовах життя, тому викладачі нашої кафедри продовжують приймати участь у онлайн-заходах, які проводяться профільними юридичними агенціями та асоціаціями, тим самим підвищуючи свою професійну майстерність як правники.