19.05.2022

2022 звітна конференція викладачів 1 200 x 112В Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, дистанційно, на базі платформи Google Meet, відбулася щорічна звітно-наукова конференція викладачів, докторантів та аспірантів «Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету»  у 2022 році, за підсумками наукових досліджень у 2021 році. Долучився до неї і Соціально-правовий факультет НПУ імені М. П. Драгоманова.

2022 звітна конференція викладачів 2 200 x 112Під час пленарного засідання учасників конференції привітав доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, декан Соціально-правового факультету Євтух Володимир Борисович з доповіддю «Сучасні тренди наукового дискурсу стосовно феномена «Університет»».

2022 звітна конференція викладачів 3 200 x 112З актуальними, змістовними науковими доробками в ході пленарного засідання було заслухано доповіді: Новакової Олени Вікторівни «Динаміка геополітичного позиціонування країн в умовах війни Росії проти України» - доктора політичних наук, професора кафедри політичних наук; Купіної Людмили Францівни «Роль юридичної освіти у механізмі реалізації громадянами права на працю» - доктора юридичних наук, доцента, професора кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін; Гаврилюка Дмитра Юрійовича «Умиротворення ворога» як деструктивна політична практика західної дипломатії на тлі російського військового вторгнення в Україну. Суб'єктивні оцінки та висновки для України» - кандидата політичних наук, доцента кафедри політичних наук; Івженко Інни Борисівни «Збереження культурної ідентичності як завдання соціальної роботи з біженцями» - кандидата наук з державного управління, доцента, викладача кафедри соціальної освіти та соціальної роботи; 2022 звітна конференція викладачів 4 200 x 91Сухицької Наталії Валеріївни «Соціальний захист населення: сучасні виклики та можливості» – кандидата юридичних наук, доцента кафедри соціальної політики; Унінець Ірини Михайлівни «Екосистема смарт-економіки в глобальному середовищі» - кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та економічної освіти; Гавронської Тетяни Володимирівни «Деякі питання конституційного права в умовах воєнного стану» - кандидата юридичних наук, старшого викладача кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін; Колесніченко Максима Валентиновича «Концепти соціальної когезії у контексті європейського наукового простору» – кандидата філософських наук, докторанта Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Мазур Ольги Олександрівни «Криза міжнародного права на початку ХХІ ст.» старшого викладача кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції; Зарічного Ігоря Володимировича «Політичні маніпуляції у російських ЗМІ в умовах широкомасштабної війни проти України» - аспіранта кафедри політичних наук; Ткаченко Маргарити Вікторівни «Foreign fighters in war: social status» - аспірантки кафедри соціології та публічних комунікацій; Томляк Таїса Сергіївна «Принцип забезпечення найкращих інтересів дитини в освітніх правовідносинах» - аспірантки кафедри теорії та історії держави і права.

2022 звітна конференція викладачів 5 200 x 93Відповідно Секційні засідання відбулися в онлайн форматі 19 травня 2022 року на кафедрах: політичних наук; теорії та історії держави і права; правознавства та галузевих юридичних дисциплін; економіки та економічної освіти; соціальної освіти та соціальної роботи; соціології та публічних комунікацій; управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції; соціальної політики та кафедрі ЮНЕСКО з наукової освіти (за окремими програмами).

2022 звітна конференція викладачів 7 200 x 112Засідання секції «Актуальні проблеми управління»

2022 звітна конференція викладачів 8 200 x 113

Засідання секції «Окремі освітні та наукові питання юридичних дисциплін»

2022 звітна конференція викладачів 9 239 x 208Засідання секції «Актуальні питання соціології, соціальних комунікацій та PR»