У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

21.05.2022

 

2022 день науки 200 x 161Щороку, у цей день, 21 травня, в Україні відзначається професійне свято всіх науковців, дослідників і шукачів нового знання – День науки. Але цього року це свято лишилося майже не поміченим через війну. Злочинну, неспровоковану військову агресію російської федерації проти нашої країни і всього нашого народу.
В такі часи, коли іде війна, коли гинуть люди, розсипаються попелом надії, а загроза смерті стає буденністю, від учених очікують дива. Люди сподіваються, що вчені створять суперзброю, яка за мить знищить ворога і припинить це жахіття. Деякі з тих, хто втратив рідних і близьких, мріють аби вчені ставили жорстокі досліди на полонених ворогах, аби хоч трохи відплатити їм за їх злочини.
Але вчені теж люди. На них так само падають бомби, вони так само гинуть під обстрілами. Ба більше, москалі складають списки тих кого хочуть убити і вчені посідають в тих списках перші рядки. Попри це вчені стають до зброї, як і інші громадяни нашої держави, використовують свої знання за для порятунку життів наших воїнів і тих, хто постраждав від війни, за для відновлення того, що було зруйновано ворогом і за для збереження наукових здобутків в ім’я майбутніх поколінь. Вчені це теж люди, сильні люди, як і весь наш народ. І сьогодні їх свято. Зі святом Вас, дорогі колеги наковці, з Днем науки! Слава Україні!

   
© NPUROUNDER