26.05.2022

2022 практика Токарчук1 200 x 107Традиційно, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова забезпечує проведення практики на різних спеціальностях та курсах. Студенти із нетерпінням чекають цієї великої, для них, події, адже це дає змогу відчути обрану професію «на дотик». Зокрема, здобувачі вищої правової освіти мають можливість вже на ІІ курсі відвідати судове засідання, побачити розгляд справи та попрацювати із професіоналами-юристами. Хоч через розв’язану росією злочинну, неспровоковану війну проти нашої країни, про такий формати проведення практичного навчання доводиться тільки мріяти, проте викладачі та студенти не опустили руки і провели довгоочікувану практику!
2022 практика Токарчук 2 200 x 107Завдяки інформаційно-комунікаційним технологіям дистанційного навчання, керівниця практики правовиків, доктор юридичних наук, професор кафедри теорії та історії держави і права Ольга Володимирівна Токарчук змогла зібрати студентів на онлайн-конференції для презентування їх робіт. Попередньо для них були підготовлені оригінальні завдання, які стимулювали розвиток корисних навичок, що стануть в нагоді для практикуючого юриста.
У такий важкий для нас час, важливо продовжувати вчитися та розвиватися, адже знання – то теж наша зброя та сила!