1.09.2022

2022 зустріч з дерсекретарем освіти 1 200 x 1202022 зустріч з дерсекретарем освіти 2 200 x 150До Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова завітав Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Володимирович Захарін.
До зустрічі приєднались голови студентських парламентів факультетів та університету, проректори, декани та керівники структурних підрозділів. Від Соціально-правового факультету на зустрічі був присутній декан Соціально-правового факультету, доктор історичних наук, професор Володимир Борисович Євтух, заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, кандидат політичних наук, доцент Анна Анатоліївна Карнаух та заступниця декана по роботі зі студентами, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Олександрівна Голубенко.

2022 зустріч з дерсекретарем освіти 3 200 x 150На зустрічі ректор університету Віктор Петрович Андрущенко представив гостю учасників заходу, привітав студентів та викладачів з початком нового навчального року, підкреслив необхідність допомоги один одному у такий непростий час та зауважив потребу підтримувати якість освіти студентів на належному рівні, продовжувати наукові дослідження та розвиток академічних відносин з міжнародними партнерами.
2022 зустріч з дерсекретарем освіти 4 200 x 124До привітань долучився і Державний секретар МОН України Сергій Володимирович Захарін. У вітальному слові зазначив: «Система освіти є стрижнем держави, тому ми маємо максимально включитися в роботу офлайн. Це допоможе підтримати й економіку, народне господарство України в цілому і якість освіти зокрема. Живе спілкування, соціалізація, зворотний зв'язок є необхідними в освітній сфері, і ви як ніхто це розумієте. Наше основне мобілізаційне завдання – забезпечити підготовку фахівців для держави. Освіта, отримання знань ні на день не зупиняється».
2022 зустріч з дерсекретарем освіти 5 200 x 150Сергій Володимирович також оглянув галерею почесних професорів й докторів університету, відвідав нещодавно відкриту кафедру ЮНЕСКО з наукової освіти Соціально-правового факультету та ознайомився з її роботою, перспективами розвитку, окресленими цілями на прийдешній рік та набір студентів на нову освітню програму.