22.09.2022

2022 Онлайн воркшип соціологів 200 x 200Здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка», групи 23СР, 33СР, 32СРСП, 2 мСР мали можливість взяти участь в онлайн воркшопі «Learning from Community Mental Health Models», професорки Шуламіт Рамон, Університет Хертфордшир, Велика Британія, почесної проф. НаУКМА, міжнародної експертки з питань соціальної роботи та психічного здоров"я, фахівчині з клінічної соціальної роботи. Воркшоп викликав зацікавленість студентів як майбутніх фахівців з соціальної роботи, які відчули важливість міжнародного досвіду з відновлення психічного здоров’я.
Онлайн-зустріч проведено в межах міжнародної ініціативи «Підтримка й солідарність соціальної роботи з колегами в Україні», за ініціативи керівництва Школи соціальної роботи НаУКМА /School of Social Work NaUKMA.