У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

29.09.2022

 

2022 технічна місія ЮНЕСКО з питань освіти 200 x 150Наприкінці вересня кафедру ЮНЕСКО з наукової освіти Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відвідала технічна місія ЮНЕСКО з питань освіти.
До складу місії увійшли Директор Сектору Освіти 2030 пані Макі Катсуно-Хайшікава (Ms. Maki Katsuno-Hayashikawa), керівник Сектору з питань міграції, переміщення, надзвичайних ситуацій та освіти пані Яйой СегіВлчек (Ms. Yayoi Segi-Vltchek) та програмний спеціаліст Сектору з питань міграції, переміщення, надзвичайних ситуацій та освіти пані Паула Кленнер-Фортес (Ms. Paula Klenner-Forttes).
У нараді взяли участь ректор Університету Віктор Андрущенко, президент Малої академії наук України (координатор кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти) Станіслав Довгий, голова Координаційної ради програми «UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО» в Україні Юрій Сватко, директор Інституту обдарованої дитини НАПН України Максим Гальченко, представник Національної комісії у справах ЮНЕСКО при МЗС України Ніна Крамарева, завідувач кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти Денис Свириденко та співробітники кафедри.
На зустрічі обговорили можливості ЮНЕСКО з підтримки діяльності кафедр. Українська сторона розповіла про діяльність кафедр ЮНЕСКО до та під час війни, наголосивши на шкоді, яку завдала роботі кафедр російська військова агресія, також було озвучено перспективи розвитку кафедри та ідеї щодо майбутніх проєктів.

Детальніше...

   
© NPUROUNDER