14.10.2022

2022 День захисника України 200 x 161Цього дня ми відзначаємо День українського козацтва та День захисників та захисниць України.
Студенти і співробітники Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова від щирого серця вітають всіх, хто захищав та захищає нашу країну з початку агресивної, злочинної, неспровокованої війни, розв'язаної росією проти України і її повномасштабного вторгнення в нашу державу.
Саме цим людям ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити та вірити у перемогу нашої країни.
Будьте здорові, відважні та сміливі. Нехай вдома на Вас завжди чекають рідні та дорогі серцю люди. Мирного неба над головою та віри у краще!
Дякуємо за віддасть Україні, за Вашу неймовірну мужність, стійкість і звитягу, за те, що з кожним днем Ви наближчаєте довгоочікувану перемогу!
Україна переможе!
Слава ЗСУ! Слава українським захисникам та захисницям! Слава Україні!