8.12.2022

2022 правові засади роботи педагога 200 x 112Щороку професорсько-викладацький склад кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін організовує та приймає участь у заходах присвячених Всеукраїнському тижню права. Незважаючи на те, що Указом Президента України№39/2020 від 8 грудня 2020 року було визнано втрату чинності Указу Президента України від 8 грудня 2008 року «Про всеукраїнський тиждень права», правники традиційно проводять заходи, шо спрямовані на підвищення правової освіти населення.
Так, 8 грудня професорка кафедри, докторка юридичних наук Купіна Людмила Францівна прийняла участь у освітній конференції, яку організовував центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва.
Людмила Францівна була спікеркою вебінару на тему Права педагогічних працівників та гарантії їх дотримання за законодавством України. Під час виступу були проаналізовані норми Кодексу законів про працю України та галузевих нормативних актів у сфері застосування праці педагогічними працівниками. Цікавими були наведенні матеріали судової практики, предметом яких були спори по захисту та відновленню порушених прав педагогічних працівників.
Соціально-правовий факультет НПУ імені М.П. Драгоманова, навчально-науковому інституту перепідготовки, підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки висловлює подяку центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва за організацію заходу та співпрацю!