8.12.2021

2021 збірник 16 юридичні 200 x 356Шановні колеги, студенти, викладачі і науковці, раді повідомити Вас, що вийшов друком збірник матеріалів Міжнародної наукової онлайн-конференції «Шістнадцяті юридичні читання. Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України». У збірнику вміщені матеріали, в яких розглядаються актуальні проблеми наукових досліджень викладачів, докторантів, аспірантів, студентів навчальних закладів та наукових установ України і зарубіжних держав, які працюють у галузі юридичних, політичних і інших соціально-гуманітарних наук.

Бібліографічне посилання:
ШІСТНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ. Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України : матеріали Міжнародної наукової онлайн-конференції, 19-20 травня 2021 року / ред. кол. : В. П. Андрущенко, Б. І. Андрусишин, Ю. С. Шемшученко та ін. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2021. – 198 с.