2022 круглий стіл соціологів запрошення 200 x 168Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі КРУГЛОГО СТОЛУ «ПАРТНЕРСТВО З ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ ІНСТИТУЦІЯМИ У КОНТЕКСТІ ВИЗНАЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ Й ЦІННІСНИХ ОРІЄНТАЦІЙ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ» присвяченого Всесвітньому дню соціальної роботи.

Дата та час проведення заходу: 17 березня 2022 року о 11:00.
Зазначений захід відбудеться у режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (Zoom).

Мета заходу:
1. вироблення стратегії залучення засобів та ресурсів партнерів задля підтримання і створення «нового» формату спільної діяльності наукових установ, закладів освіти, соціальних інституцій;
2. обговорення механізмів встановлення партнерської взаємодії спрямованих на підвищення соціальної згуртованості дітей та молоді, формування соціальних й ціннісних орієнтацій, вироблення життєвих стратегій та форм їх реалізації.

Завантажити Інформаційний лист круглого столу...

ДИСКУСІЙНІ ПАНЕЛІ ЗАХОДУ
1. Стратегії партнерської взаємодії наукових установ, освітніх закладів та соціальних інституцій: проблеми, виклики, можливості.
Модератор: Вайнола Рената Хейкіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної освіти та соціальної роботи (НПУ ім. М.П. Драгоманова МОН України).
2. Соціальні очікування сучасної молоді: шлях до успіху у ХХІ столітті.
Модератор: Куниця Тетяна Юріївна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії соціальної педагогіки та соціальної роботи (Інститут проблем виховання НАПН України).

Учасники заходу: науковці, педагоги, викладачі, здобувачі вищої освіти, фахівці соціальної сфери, представники державних, громадських та міжнародних організацій в галузі соціальної роботи.
Для реєстрації участі у заході необхідно заповнити Google форму:

Звертаємо увагу, що кількість учасників у заході обмежена, тому попередня реєстрація обов’язкова!

Співорганізатори Круглого столу
(кафедра соціальної освіти та соціальної роботи соціально-правового факультету
НПУ імені М.П.Драгоманова)