У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

13.12.2021

 

2021 Марафон Копіна 1 200 x 267В рамках співпраці з Amnesty International Ukraine, як правозахисною організацією, яка спрямовує свої сили на організацію підтримки незаконно затриманих або засуджених осіб, чи осіб, які потерпають від політичного переслідування, викладачі кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін професор Купіна Людмила Францівна та старший викладач Деркачова Наталія Олександрівна відвідали загальноосвітній навчальний заклад № 95 міста Києва та провели щорічний Марафон написання листів.
2021 Марафон Купіна 2 200 x 150Захід пройшов у дружній атмосфері, учні проявили активну увагу до проблем незаконно затриманих та абсолютну готовність підтримки цьогорічних героїв, яких обрала Amnesty International Ukraine.
Надзвичайно важливим є те, що наша молодь готова підтримувати такі акції, і ми впевнені, що в цьому заслуга їхніх батьків та учителів. Особливо хотілось відзначити та подякувати співорганізатору заходу – учителю правознавства Коталевич Руслані Степанівні, яка проводить активну діяльність у школі по проблемам розвитку демократичного суспільства та громадянській освіті.
Приємним є те, що участь у заході також взяла студентка 4 курсу спеціальності Право – Постельняк Лілія, яка підготувала доповідь про права людини за Загальною декларацією прав людини.

8.12.2021

 

2021 перше засідання вченої ради СПФ 200 x 133У середу, 8 грудня 2021 року, нарешті було проведено перше, по суті установче, засідання Вченої ради новоствореного соціально-правового факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.
Відкрила засідання Вакуленко Олена Василівна, голова профбюро факультету, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної освіти та соціальної роботи, оголосивши кількість членів вченої ради факультету та порядок денний:
2021 перше засідання вченої ради СПФ 1 200 x 1331. Про обрання голови вченої ради, заступника голови вченої ради, вченого секретаря соціально-правового факультету. В ході голосування було обрано Євтуха Володимира Борисовича головою Вченої ради факультету, декана факультету, доктора історичних наук, професора; Патинок Оксану Петрівну - заступницею голови вченої ради факультету, кандидатку психологічних наук, професорку кафедри соціальної політики; Сандугей Валентину Василівну - вченою секретаркою вченої ради факультету, голову комісії з академічної доброчесності факультету, кандитатку економічних наук, доцентку кафедри економіки та економічної освіти.
2. Про затвердження положення Про Науково-методичну раду соціально-правового факультету та її складу  (доповідач Чугаєвський Віталій Григорович, якого на засіданні обрано головою Науково-методичної ради факультету, кандидат педагогічних наук, професор кафедри соціальної політики).
3. Про затвердження екзаменаційних білетів на іспити для студентів освітнього ступеня «Магістр» (термін навчання 1 р. 4 міс.) денної та заочної форми навчання (доповідачка Заїнчківська Ірина Петрівна - заступниця декана з навчально-методичної роботи факультету, кандидатка філософських наук, ст. викладачка кафедри соціології та публічних комунікацій).
4. Про переведення студентів соціально-правового факультету з контрактної форми навчання на бюджетну форму навчання (доповідачка Голубенко Тетяна Олександрівна - заступниця декана факультету по роботі зі студентами, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної освіти та соціальної роботи).
5. Про внесення змін до навчального плану ОКР «Бакалавр» спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» кафедри соціальної політики (доповідачка Ярошенко Алла Олександрівна - завідувачка кафедри соціальної політики, докторка філософських наук, професорка).
6. Про організацію роботи профбюро соціально-правового факультету (доповідач Вакуленко Олена Василівна - голова первинної профспілкової організації соціально-правового факультету, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної освіти та соціальної роботи).

27.10.2021

 

2021 Бульчик 200 x 200Соціально-правовий факультет вітає Катерину Бульчик, студентку 1 курсу магістратури спеціальності «Соціальна робота» з обранням на посаду голови студентського парламенту Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова!
Успіху і наснаги на новій посаді, завжди гарного настрою і ще більше і більше звершень!


Пишаємося талановитою студенткою Соціально-правового факультету!

15.12.2021

 

2021 лекція прикордонників 200 x 1502021 Прикордонники зі студентами 200 x 82Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова постійно розширює базу працевлаштування для своїх випускників і у цій справі уже охопив навіть кордони нашої держави. Так, про перспективи працевлаштування, а також про свою роботу в цілому студентам спеціальностей «Право» і «Політологія» Соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова розповіли представники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України. У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід відбувся в режимі онлайн, з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій. На відкритій лекції прикордонники розповіли студентам про особливості своєї роботи і можливості працевлаштування після завершення навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова.

27.09 – 8.11.2021

 

Ruslan Pescov Certifikate 200 x 150Гарну традицію з професійного підвищення кваліфікації у форматі міжнародного стажування започаткували на Соціально правовому факультеті Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професори кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Людмила Купіна та Леся Дубчак, які підвищували свій професійний рівень в Інституті Східного права Університету технології, бізнесу і дизайну (м. Вісмар, Німеччина)
Zhmur Yuliia Certifikate 1 200 x 276І ось з 27 вересня по 8 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники Соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова спільно із колегами із Національного авіаційного університету, Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, КНУ імені Тараса Шевченка продовжили започатковану традицію - прийняли участь в Міжнародному онлайн стажуванні «Інтернаціоналізація науки в контексті міжнародних публікацій», яке проходило на базі університету «University of CaliforniaLos Angeles (UCLA)».
Організатором міжнародного онлайн стажування виступила міжнародна компанія «Наукові публікації», яка вже понад 5 років є абсолютним лідером у сфері наукового консалтингу та наукометрії.
Хочеться висловити подяку Єлизаветі Батаєвій - нашій лекторці вебінарів, яка відповідала на всі запитання стажерів, що виникали під час спілкування, а також Денису Глушко - організатору проведення даного стажування за його здатність оперативно вирішувати будь-якої складності організаційні питання, що виникали під час проходження стажування.
Бажаємо колегам, які проходили Міжнародне онлайн стажування «Інтернаціоналізація науки в контексті міжнародних публікацій», реалізувати отриманні знання, нових творчих досягнень і кар'єрного зростання.
Час стажування швидко минув і ось приємний момент - отримання Сертифікатів про проходження стажування.

Детальніше...

14.12.2021

 

2021 успіхів на іспитах 200 x 190Незабаром стартують зимові свята, а це означає, що наразі у магістрів Соціально-правового факультету у розпалі підсумкова атестація. 14 грудня 2021 року студенти спеціальності 052 Політологія зробили черговий крок на шляху отримання диплома, успішно пройшовши етап усного іспиту.
2021 ДЕК політологів 200 x 89Відкрила марафон 24-Мпол група. Екзаменаційна комісія, а саме завідувачка кафедри політичних наук, докторка політичних наук, професорка Бабкіна Ольга Володимирівна, докторка політичних наук, професорка Остапенко Марина Анатоліївна, кандидатка політичних наук, доцентка Горбатенко Ірина Анатоліївна, на чолі з член-кореспондентом НАН України, докторкою політичних наук, професоркою - Зеленько Галиною Іванівною, відзначили високий рівень підготовки у студетів, обізнаність в актуальних політичних подіях України та глобальних проблемах сучасності. Далі настала черга 24-Мполз групи. Незмінна комісія та голова ЕК заочної форми навчання, віце-президент ГО «Академія політичних наук», доктор політичних наук, професор – Горбатенко Володимир Павлович – відзначили у них не меншу цілеспрямованість, а також, вміння висловлювати оціночні судження та узагальнення. Результати іспитів були досить високими і всі студенти заслуговують на повагу за свої старання.
Побажаємо нашим екзаменаційним комісіям терпіння, а магістрам – удачі під час захисту магістерських дипломних робіт!

   
© NPUROUNDER