8-10.10.2021

2021 МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ СТАЛО БІЛЬШЕ 200 x 150Кафедра соціальної освіти та соціальної роботи вітає доктора філософії в галузі Соціальна робота, доцента Бибик Дар’ю Дмитрівну з отриманням сертифікату тренінгу «Молодіжний працівник-2021», що проводився під егідою Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та Програми розвитку ООН в Україні. Сподіваємося, що нові компетентності, які Ви здобули, сприятимуть успішній реалізації молодіжних ініціатив, лідерству та творенню змін студентської молоді спеціальності «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка». Вдячні Міністерству молоді та спорту України, Державному інституту сімейної та молодіжної політики, тренерам Київського обласного молодіжного центру програми «Молодіжний працівник» за те, що Дар’я Дмитрівна в межах професійної та молодіжної діяльності в НПУ імені М.П. Драгоманова мала змогу взяти участь у базовому тренінгу Навчальної програми «Молодіжний працівник» (8-10 жовтня 2021року, (с. Карапиші, Обухівського р-ну, Київської області). Реалізація та впровадження програми «Молодіжний працівник» в Україні - це унікальна можливість підвищити професійний рівень тих фахівців, які працюють з молоддю.
Не зупиняйтеся на досягнутому!!!