28.12.2021

2022 лист подяка 200 x 267Благодійний фонд «Міжнародна асоціація підтримки України», у спеціальному листі, висловлює щиру подяку за педагогічну майстерність професіоналізм та людяність, які виявляють та передають студентам викладачі Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Зокрема, представники фонду щиро вдячні викладачам факультету за підготовку студентки 2 курсу, групи 23 СР Анастасії Пантелей, яка проявила себе як справжня громадянка, патріотка своєї країни та чуйна і лагідна наставниця дітям. Вона приймає участь у реабілітаційних програмах для сімей ветеранів АТО/ООС у якості виховниці. Працюючи з дітьми вона виявила справжній педагогічний талант, сумлінність, творчу активність та відповідальність. Разом з іншими спеціалістами Анастасія докладає зусиль для реалізації головної мети Програми – щоб зцілити рани на опалених війною дитячих душах. Пишаємося нашою студенткою!