IMG_0041_1.jpg

17-19 квітня 2018 року у рамках студентської звітно-наукової конференції «Освіта і наука – 2018» було проведено планерне і секційні засідання на Факультеті соціально-економічної освіти та управління, на яких студенти представили доповіді за результатами своїх наукових досліджень. У конференції взяли участь 122 студенти нашого факультету, понад 40 доповідей будуть опубліковані у збірнику наукових тез.

На пленарному засіданні урочисто привітали учасників конференції Алла Ярошенко, завідувач кафедри соціальної політики, доктор філософських наук, професор; Юлія Сюсель, заступник декана з наукової роботи, кандидат філософських наук, доцент; Іванна Ткач, кандидат філософських наук, доцент; Тетяна Голубенко, заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент. На засіданні заслухали звіт голови Студентського наукового товариства Факультету соціально-економічної освіти та управління Юлії Ящук щодо роботи товариства у 2017-2018 н.р. та 7 найцікавіших доповідей студентів нашого факультету.

З програмою конференції можна ознайомитися тут: Програма 2018

Згідно графіку відбулися секційні засідання:

Секція 1. Теорії і технології соціально-педагогічної роботи.

Секція 2. Актуальні проблеми розвитку економічної системи України в умовах трансформаційних перетворень.

Секція 3. Актуальні проблеми управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції.

Секція 4. Актуальні проблеми соціології.