IMG_0412_1.JPG15 травня 2018 року в Блакитній залі центрального корпусу відбулося загальноуніверситетське пленарне засідання щорічної звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів та докторантів за підсумками наукових досліджень 2017 року.
Президію конференції від факультету склали: декан факультету, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України Володимир Євтух, завідувач кафедри економіки освіти, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Олег Падалка.
З доповіддю на пленарному засіданні виступила доктор філософських наук, доцент кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Марья Нестерова, яка поділилася досвідом розробки та впровадження модуля Жана Моне.
Грамотою ректора за вагомий внесок у наукову діяльність нагороджена кандидат педагогічних наук, професор кафедри соціальних та публічних комунікацій, директорка Наукової бібліотеки Людмила Савенкова.