10.11.2022

2022 конференція Партнерська взаємодія 1 200 x 2832022 конференція Партнерська взаємодія 2 200 x 112Щиро вітаємо колег з 20-річчям кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя!
Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту й натхнення на плідну корисну для країни працю!

В межах святкування 10 листопада 2022р. на платформі Zoom було проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери».

2022 конференція Партнерська взаємодія 3 200 x 112З привітальним словом на конференції виступили завідувач кафедри, д.п.н, професор Рената Вайнола та заступник Голови Ради молодих вчених, докт.філософії, доцент Дар’я Бибик, котрі подякували всім присутнім за їх внесок у розбудову галузі соціальної роботи як шляху до майбутнього, зокрема, у контексті глобальних тенденцій розвитку соціальної сфери, та побажали натхнення й подальшого розвитку.

2022 конференція Партнерська взаємодія 4 200 x 1122022 конференція Партнерська взаємодія 5 200 x 112Взяли участь у обговоренні актуальних проблем соціального партнерства та соціальної роботи науково-педагогічні працівники кафедри соціальної освіти та соціальної роботи:
Вайнола Р.Х. зав. кафедри, д.п.н., професор
«Університетський кампус: складові соціально-виховного середовища»
Міхеєва О.Ю., к.п.н, доцент
«Налагодження партнерства в громаді як окремої складової соціальної роботи»
Бибик Д.Д. доктор філософії в галузі Соціальна робота, доцент
«Роботодавці та стейкхолдери як суб’єкти розвитку соціального партнерства»
2022 конференція Партнерська взаємодія 6 200 x 1122022 конференція Партнерська взаємодія 7 200 x 112Артеменко І.Е., к.п.н, доцент
«Партнерська взаємодія соціальних організацій з метою соціально-психологічної підтримки населення на деокупованих територіях»
Ясточкіна І.А., к.п.н, доцент
«Соціальне партнерство: сутність та виклики сьогодення»
Житинська М.О., к.п.н, старший викладач
«Соціальне партнерство в системі інклюзивної освіти»
Соляник М.Г., к.п.н, старший викладач
«Наукові засади проектування в роботі з дитячими та молодіжними організаціями»

2022 конференція Партнерська взаємодія 8 200 x 1122022 конференція Партнерська взаємодія 9 200 x 112Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Соціальна робота»:
Бей Г.С., 2мСР
«Співпраця міжнародних і національних організацій в контексті соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб»
Науковий керівник: Бибик Дар'я Дмитрівна, доктор філософії в галузі Соціальна робота, доцент кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Соціально-правового факультету НПУ імені Михайла Петровича Драгоманова
Сіврук А.С., 2мСР
2022 конференція Партнерська взаємодія 10 200 x 1122022 конференція Партнерська взаємодія 11 200 x 112«Профілактика професійного вигорання фахівців соціальної сфери в умовах воєнного стану»
Кліщ К.А.1мСР
«Соціальна підтримка учасників бойових дій та їхніх сімей в умовах територіальної громади: сучасні виклики для соціальної роботи»
Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти:
Хайлук Т.О., аспірант
2022 конференція Партнерська взаємодія 12 200 x 112«Соціальне партнерство як чинник ефективної діяльності університетського кампусу»
Науковий керівник: Вайнола Рената Хейкіївна, завідувач кафедри соціальної освіти та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Соціально-правового факультету НПУ імені Михайла Петровича Драгоманова
Упродовж конференції було заслухано доповіді учасників, які представляли різні наукові та педагогічні установи України і Польщі. Практично кожне представлене наукове повідомлення викликало жвавий інтерес, про що свідчать численні запитання до науковців.
Підсумовуючи зауважимо, що представлені різновекторні наукові доповіді учасників конференції підтвердили важливість проведення подібних заходів, які сприяють формуванню якісного фахівця соціальної сфери в умовах викликів сьогодення.
Одним із основних викликів для соціальної сфери залишається робота фахівців в умовах війни в Україні задля спільної перемоги!

Кафедра соціальної освіти та соціальної роботи