IMG 539319-20 квітня 2017 року вперше в Україні на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна допомога».

Проведення Олімпіади, що започатковане завідувачем кафедри соціальної політики Факультету соціально-психологічних наук та управління, професоркою Аллою Ярошенко, знайшло підтримку у провідних вищих навчальних закладах України:

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івaнa Oгієнкa, Київський університет імені Бориса Грінченка, Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Тернопільський національний економічний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Урочисто відкрив та привітав усіх учасників Олімпіади Володимир Євтух, декан Факультету соціально-психологічних наук та управління, професор, доктор історичних наук, член-кореспондент НАН України.

Слово взяли поважні члени журі: Алла Ярошенко, голова журі Олімпіади, завідувачка кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професорка; Анатолій Фурман, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету, доктор психологічних наук, професор; Віталій Докаш, завідувач кафедри соціології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор філософських наук, професор; Людмила Мельник, завідувачка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Кам'янець-Подільського національного університету імені Івaнa Oгієнкa, кандидат педагогічних наук, доцент; Тетяна Матвійчук, доцент кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат психологічних наук, доцент; Марта Коновалова, викладачка кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат наук з державного управління.

Олімпіада пройшла у три тури: теоретичний, практичний, проектний. Студенти розв’язували тести, вирішували ситуації з актуальних питань сучасних соціальних реалій та презентували власний соціальний проект. Робота пройшла у дружній, творчій та інноваційній атмосфері.

Підвівши підсумки, оголосили результати ІІ етапу Олімпіади.

Урочисто вручив сертифікати та нагородив переможців Олімпіади декан, професор Володимир Євтух. Він звернувся до усіх учасників як до переможців, які достойно показали і проявили себе, креативно представили дизайн і стали менеджерами своїх проектів. Всі учасники нагороджені сертифікатами за участь та відзначені грамотами за номінаціями.

Переможцями першої в Україні Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна допомога» стали:

Наталія Мишевська, студентка Кам'янець-Подільського національного університету імені Івaнa Oгієнкa, соціальний проект «Мистецтво старіти» – ІІІ місце.

Сніжана Шемберко, студентка Тернопільського національного економічного університету, соціальний проект «Шлях до гармонії» – ІІ місце.

Валентина Чернуха, студентка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, соціальний проект «Social House» – І місце.

Найкращі соціальні проекти будуть надруковані у збірнику студентських праць Тернопільського національного економічного університету!

Вітаємо переможців та їх наукових керівників, бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

O1