2021 09 30 22.37.3528 вересня 2021 року в рамках реалізації проекту «Подвійний диплом» (Україна-Польща) відбулась зустріч  викладачів з проректором Вищої Лінгвістичної школи (ВЛШ) (м. Ченстохова,Польща) -Томашем  Куком.

Зустріч організовано в рамках співпраці НПУ імені М.П.Драгоманова та Вищою лінгвістичною школою, яка організовує програми «Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ВНЗ» та «Програми підготовки та складання тесту з іноземної мови на рівень В2»

WSL пропонує до уваги програму закордонного стажування для викладачів, методистів та адміністративного персоналу українських ЗВО в рамках Європейського освітнього проекту «The innovative Methods and Technologies of   Teaching:the Newest in the European Educational Practisе».

Координатор зустрічі – докторка філософських наук, професорка, завідувачка кафедри соціальної політики – Ярошенко Алла Олександрівна.