1241241241241241241241241241241241241    Колектив кафедри теорії та технології соціальної роботи щиро вітає свою колегу, доцента Савельчук Ірину Борисівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка (23 – соціальна робота).

Це результат старання і старанності, працьовитості та самовіддачі, сили волі і твердості духу. Бажаємо колезі успішного втілення всіх творчих і наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках, щоб в планах була мудрість, а у службових справах - підтримка однодумців, в серці - тепло і сонячно від людської вдячності.

Нехай Ваш шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, основою щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров'я, удача, щирі почуття, підтримка сім'ї і колег.

З повагою колеги, студенти Факультету соціально-економічної освіти