7.10.2022

2022 Зустріч до Дня юриста 200 x 105Дорогі друзі! Тривожні події в нашій країні дали змогу нам переосмислити багато буденних речей, які хотілось зробити, але щось заважало чи було не на часі. Довгий час ми планували провести зустріч випускників спеціальності Право, але постійна зайнятість не дозволяла нам реалізувати цю ідею.
Наразі, ми всі прагнемо до об’єднання заради збереження людських стосунків, дружби та теплих зустрічей у колі однодумців. Тож, кафедри історії та теорії держави і права, правознавства та галузевих юридичних дисциплін Соціально-гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова запрошують випускників спеціальності Право усіх років, починаючи з 1998 року закінчуючи 2022 роком, приєднатися до онлайн-зустрічі «Зустріч випускників – правників»!
Захід відбудеться 7 жовтня 2022 року о 12.30 на платформі Google Meet за посиланням https://meet.google.com/ojm-jysp-eyu
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 314-666-2816‬, PIN-код: ‪178 933 481‬#‬‬
Захід буде приурочено до Дня юриста, який відзначатимуть в Україні 8 жовтня.
Щиро запрошуємо усіх наших випускників-правників приєднатися до зустрічі, пригадати студентські роки, побачити друзів та поділитися з нинішніми студентами історіями реалізації себе у професії юриста.
У разі виникнення запитань чи уточнень просимо звертатися до професора Купіної Людмили Францівни на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.