8.10.2022

2022 до Дня юриста 200 x 106Шановні колеги та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня юриста!
Ваша професія під силу не кожному, адже вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – відданості справі, наполегливості, бути юристом велика відповідальність, адже для Вас важливо не лише досконало знати закони, вміти правильно їх тлумачити та застосовувати на практиці, але й чесно та мужньо боронити права та свободи людей.
Підготовка юристів – складний та багатоетапний процес, що вимагає постійного оновлення знань, гнучкості та сучасних підходів. Тож щиро дякую науково-педагогічним працівникам факультету за плідну працю, високий професіоналізм та невпинний творчий пошук.
Хочу також привітати наших здобувачів, які обрали професію правника. Пам’ятайте, що саме від Вас залежить забезпечення прав та свобод кожного громадянина, зростання правової культури суспільства, завжди дотримуйтеся принципів справедливості й використовуйте свої знання та здібності задля допомоги людям.
Бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, щастя і добра та нових здобутків!
Разом до Перемоги!

З повагою, декан Соціально-правового факультету