У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

25 листопада 2021 р. о 09.30

студентами та викладачами кафедри соціальної політики

Соціально-правового факультету буде проведено

онлайн активності «Збережи пам'ять. Збережи правду»

https://meet.google.com/gre-prem-csq?authuser=0

 Круглий стіл «Голодомор 1921-1923р.р., 1932-1933 р.р., 1946-47 років:

постгеноцидний синдром» в пам’ять жертв голодоморів в Україні

           Прошу, у серці запаліть

             Скорботи полум’я священне

              Та крізь століття пронесіть

              Сльозу безвинно убієнних!

«Запали свічку!»  в пам’ять жертв Голодомору! 27 листопада 2021 року о 16.00  Україна схилить голову у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом.

UnicheckОГОЛОШЕННЯ

! 28.11.2019 р. (четвер) о 13.00 (аудиторія 25, 2 поверх) відбудеться

Майстер-клас «Як писати без плагіату»

Що будемо робити? Вчитися писати без плагіату та вивчати, як правильно перевіряти магістерські, дипломні та курсові роботи на наявність плагіату за допомогою сервісу Unicheck.

Чому ми навчимо:

- Які  види плагіату існують.

- Що таке цитування та як коректно використовувати його у роботі.

- Що таке запозичення в антиплагіатному програмному забезпеченні.

- Який відсоток плагіату допустимий у студентській роботі.

- Нові рішення для пошуку плагіату.

46891351 272632216790111 7724188301749387264 n

    20 листопада 2018 року на Факультеті соціально-економічної освіти проходила КЕЙС-МАЙСТЕРНЯ «ЖИВИХ ІСТОРІЙ» Досвід БО «Світ без залежності», БО «Незалежна Країна», що проводилася за ініціативою кафедри теорії та технології соціальної роботи проф. Карпенко О.Г., ст.викл. Бибик Д.Д.)

Фото на главную 1

Протягом 19-21 листопада у Страсбурзі проходив Світовий форум демократії-2018. Цього року він присвячений питанню гендерної рівності та рівності прав.

       14 листопада 2018 року у Блакитній залі центрального корпусу університету відбулась надзвичайна подія у студентському житті – «Ліга факультетів 2018», в якій кожного року беруть участь студенти-першокурсники.

первоефото1

9 листопада в Україні святкують – День української писемності. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

jbh0001

Зомбі, привиди і відьми... Ні-ні-ні це не фільм жаху, це надзвичайно веселий і енергійний квест, що відбувся 9 листопада 2018 року за ініціативи факультету психології НПУ імені М.П. Драгоманова. 

nizinfoto 

   Під керівництвом Д.Д.Бибик, ст. викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи, 15-16 листопада 2018 року  відбувся Науково-освітній тур студентів спеціальності «Соціальна робота» та викладачів кафедри теорії та технології соціальної роботи  Факультету соціально-економічної освіти до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

АБВ1

        Ось і завершився перший тиждень справжнього марафону заходів кафедри теорії та технології соціальної роботи присвячених дню соціального працівника.

Привітаємо студентів і викладачів кафедри з яскравим і результативним тижнем!

viber ime

 

05 листопада 2018 року на Факультеті соціально-економічної освіти стартував Фестиваль «Інноваційних технологій соціальної роботи», що проводився за ініціативою кафедри теорії та технології соціальної робот

 

Фестиваль інноваційних технологій соціальної роботи - став головною подією, з якої розпочалася реалізація Програми заходів до Дня соціального працівника.

Школа SOCIAL лідерства – STUDENT

 

0 02 05 6e3ee9f9685a4ca95a7e0555532ff16e1351492711456a7aa4f7ff558968dd55 1c6d915c165013

 

Організовує науково-освітній тур

Київ - Ніжин (Україна)

та запрошує до участі соціально - згуртованих студентів

Факультету соціально-економічної освіти

НПУ імені М.П.Драгоманова

 

15-16 листопада 2018 року

 Запрошуємо та чекаємо на Вас! 

  

Інформація ніжин

До Дня соціального працівника 

Кафедра теорії та технології соціальної роботи

Факультету соціально - економічної освіти проводить Програму заходів

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

     В програмі заходів заплановані до проводення професійні квести, науково-освітній тур, майстер-класи, тренінги, круглі столи та інші заходи, що направлені на ознайомлення студентів з інноваційними можливостями соціальної роботи.

  В заходах беруть участь викладачі кафедри теорії та технології соціальної роботи, викладачі європейських університетів-партнерів, фахівці соціальних закладів та громадських організацій

Снимок экрана 2018 11 09 в 13.17.44 

студенти спеціальності «Соціальна робота».

 Запрошуємо долучитися всіх бажаючих! Беріть активну участь у заходах

Програми кафедри теорії та технології соціальної роботи та переконайтеся

– СОЦІАЛЬНА РОБОТА – це КРУТО

 

 

Програма заходів 

 

Без заголовка    Кафедра соціальної політики активно займається розробкою навчально-методичного забезпечення для студентів спеціальності «соціальне забезпечення», активно співпрацюючи з Академією праці та соціальних відносин, вийшов з друку навчальний посібник «Історія та теорія соціальної політики України: Навч.посібн. / А.О. Ярошенко, Т.В. Семигіна, Н.В. Сухицька. За ред. А.О. Ярошенко. – К., НПУ імені М.П. Драгоманова, 2018. – 289 с.»

   Навчальний посібник призначений для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напряму знань 23 «Соціальне забезпечення», охоплює основні складові курсу «Соціальна політика» та містить теоретичний матеріал, питання для перевірки знань, перелік рекомендованої літератури за темами. Рекомендований для студентів, аспірантів та усіх, хто цікавиться проблемами становлення соціальної політики

 

428 жовтня 2018 року у Києві відзначили День визволення України від фашистських загарбників та вшанували пам’ять загиблих. З нагоди пам’ятної дати, усі небайдужі особи зібралися біля монумента Слави.

Виявляючи глибоку повагу до захисників Вітчизни – героїв Великої Вітчизняної війни, які поклали своє життя на вівтар Перемоги, студенти та викладачі факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університеті імені М.П Драгоманова спільно з Київською міською державною адміністрацією поклали вінки та квіти до меморіалу Слави, на мармурових плитах якого викарбувані імена загиблих у роки війни громадян. Драгоманівці вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

24 жовтня 2018 року відбувся вже третій, ініційований ППОС НПУ імені М.П.Драгоманова,

щорічний турнір за Кубок ректора з боулінгу, участь у якому взяли студенти факульту соціально-економічної освіти.

 

IMG 6823

25 жовтня 2018 року відбулося найжаданіше традиційне свято студентів факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова – день відкриття молодих талантів - Дебют першокурсника!

IMG 1468

Оцінювало конкурс молодих талантів висококваліфіковане та незалежне журі:

  • Голубенко Тетяна Олександрівна – заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і технології соціальної роботи;
  • Коваль Ірена– заступник голови студентського парламенту факультету історичної освіти;
  • Шандар Ірина – секретар деканату факультету соціально-економічної освіти, студентка 43СР групи, спеціальність «Соціальна робота».

Шановні викладачі кафедри теорії та технології соціальної роботи

та студенти спеціальності «Соціальна робота»,

фахівці закладів-партнерів соціальної сфери! 

 

 

Вітаємо з Днем соціального працівника!

      Ми обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію соціального працівника. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні.

     Без сумніву, ми й надалі разом з нашими соціальними партнерами будемо спільно вирішувати проблеми соціально незахищеного населення, Зичимо наснаги, оптимізму, творчих здобутків та бажання працювати на благо людей!

SDNEM1

 

Фото 1

“Прошу, у серці запаліть
Скорботи пам’яті священне
Та крізь століття пронесіть
Сльозу безвинно убієнних!”

21 листопада 2017 року на Факультеті соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова був проведений Круглий стіл “Голодомор 1932-1933 років:постгеноцидний синдром” (до 85-річчя пам’яті жертв голодомору),

IMG 8560

А сотню вже зустріли небеса…

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров’ю перемішана сльоза…

А батько сина ще не відпускав…

І заплакав Бог, побачивши загін:

Спереду – сотник, молодий, вродливий

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній сивий-сивий…

І рани їхні вже їм не болять…

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…

Як крила ангела, злітаючи назад…

Небесна сотня в вирій полетіла…

 

21.11.2016 року студенти та викладачі Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова спільно з Київською міською державною адміністрацією вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Фото 1

 

16 листопада 2017 року студенти та викладачі Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова прийняли участь у Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства: практики свободи, який проходив в НСК «Олімпійський» з метою оптимізації професійної підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери.

IMG 853516 листопада 2017 року в Українському домі відбувся форум соціального партнерства «Розвиток системи профорієнтації: від ідеї до реалізації», в якому прийняли участь студенти факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

Київський молодіжний центр організовував захід до Всесвітнього дня молоді з метою підтримки демократичного молодіжного руху за мир та права та вирішив обговорити проблему з роботодавцями, громадськістю і державними органами задля покращення ситуації.

 DSC7445

 

 

10 жовтня 2017 року відбулося найжаданіше традиційне свято студентів Факультету соціально-економічної освіти та управління -  день відкриття молодих талантів - Дебют першокурсника!

Оцінювало конкурс молодих талантів висококваліфіковане та незалежне журі:

Пол ова Руi сс Гунцiн ер Досс 20.11.201720 листопада 2017 року професор Морітц Гунцінґер, член наглядової ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міхаель Руїсс, почесний професор журналістики Вісконсінського міжнародного університету Україна (ВМУУ), Гансюрген Досс, почесний доктор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та колишній член парламенту Німеччини, Штефан Шупбах, професор Франкфуртського університету прикладних наук, взяли участь у заходах у Німецькому музеї кіно у Франкфурті, присвяченому Голодомору 1932-1933 років в Україні.

298008 233228433393963 646526279 n

 

  

Колектив кафедри

менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності

вітає з Днем народження нашу шановну колегу, завідувача кафедри

Кочубей Наталію Василівну!


Бажаємо натхнення, творчих звершень та наукових досягнень!

 

 

 

 

 

4 125.10.2017 року о 10.00 (ауд. 57, вул. Освіти, 6) для студентів та викладачів Факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова була проведена відкрита лекція-зустріч на тему «Сучасність і українське козацтво», організована спільно зі Слобідським Козацьким Військом

1 121 листопада 2017 р.

вул. Освіти 6, (ауд. 44) о 13.00 

Засідання круглого столу

«Голодомор 1932 – 1933 років:

постгеноцидний синдром»

ПРОГРАМА «КРУГЛОГО СТОЛУ»

 

history

13 листопада відбулося засідання Експертної ради з етнополітики Міністерства культури України, на якій головував професор Володимир Євтух - її очільник. На засіданні обговорювався проект Закону України "Концепція державної етнонаціональної політики України", підготовлений Робочою групою Ради. У засіданні участь взяла перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко.

 

7-8 листопада професор Володимир Євтух взяв участь у міжнародному семінарі, присвяченому правам меншин. Семінар був організований офісом Технічної допомоги та інформаційних обмінів Європейської Комісії та Міністерством

культури України і відбувся у Президентському готелі (м. Київ). Участь взяли експерти Ради Європи з питань національних меншин та практичні працівники і представники неурядових організацій з усіх областей України. В. Євтух виступив з доповіддю «Культурні права в етнічно диверсифікованому суспільстві: перспективи для України».

Програма.

IMG 8400Декан Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова доктор історичних наук, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Євтух висловлює щиру вдячність співробітникам, професорсько-викладацькому складу та студентам факультету, хто долучився до організації та взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Ягеллонські ідеї у контексті суспільних концепцій культурних прав: перспектива етнічно диверсифікованого простору»:

IMG 7957

10 листопада 2017 року у залі засідань Вченої ради НПУ імені М. П. Драгоманова відбулася Міжнародна наукова конференція «Ягеллонські ідеї у контексті суспільних концепцій культурних прав: перспектива етнічно диверсифікованого простору», яку організували Ягеллонський університет, Асоціація соціального розвитку та міжкультурного діалогу – Cooperantis, Факультет соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова, Центр евалюації науково-освітніх та соціальних програм, Наукова етносоціологічна школа професора Володимира Євтуха у співпраці з Експертною радою з державної етнополітики Міністерства культури України.

image 0 02 04 e04929e19e155acbfdb9a7b033481557cc36ba2934a0562c2afefd8e8507a868 VДнями на базі Факультету соціально-економічної освіти та управління, за ініціативи  МБФ «Альянс громадського здоров′я» успішно відбулись фінальні курси підвищення кваліфікації «Особливості надання соціальних та медичних послуг вразливим категоріям населення

з використанням гендерно-чутливого підходу»,

в рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних ґендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що підтримується Французькою міжнародною ініціативою 5%.

 

2017 11 07 101425

10 листопада 2017 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Ягеллонські ідеї в контексті суспільних концепцій культурних прав: перспектива етнічно диверсифікованого простору».

Конференція є частиною проекту «Ягеллонські ідеї у контексті суспільних викликів», фінансованого Міністерством закордонних справ Республіки Польщі у рамках конкурсу «Публічна дипломатія 2017 – компонент «Співпраця у межах публічної дипломатії 2017».

   
© NPUROUNDER