MONTAZNAYAOBLAST  Студенти - драгомановці вперше брали участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист (Охорона праці)» та успішно виступили на підсумковій конференції , яка відбулась 19-20 квітня 2019 року у Національному автотранспортному університеті (м. Харків) і зібрала 35 доповідачів із закладів вищої освіти

технічного, транспортного,медичного,аграрного,будівельного, спеціального та гуманітарного спрямування. На відбірковий етап драгоманівці представили три наукові дослідження, які пройшли попередній конкурсний відбір першого туру. За результатами експертизи незалежного журі були визначені участики конференції –презетації та нагороджено 11 студентів –переможців.

Студентка четвертого курсу факультету соціально-економічної освіти Шандар Ірина виборола ІІІ місце та нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Дослідження професійних ризиків соціальних працівників» В роботі представлено аналіз структури професійних ризиків соціальних працівників, уточнено фактори їх виникнення, наслідки та форми деструктивних проявів поведінки, виокремлено фази емоційного вигорання, зосереджено увагу на проявах насильства з боку клієнтів та обґрунтовано рекомендації щодо профілактики цього явища. Матеріали пройшли апробацію на двох наукових конференціях, можуть бути впроваджені при викладані дисциплін «Фізіологія та психологія праці» та «Охорона праці в галузі».

За високий професійний рівень в підготовці студентів до ІІ етапу Всеукраїнської студентського конкурсу у галузі знань «Цивільний захист (Охорона праці)» Подякою оргкомітету відзначено професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету Світлану Вікторівну Шмалєй.

Бажаємо творчого та особистісного розвитку талановитим студентам!

Кафедра загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету.

2019 04 27 13.39.33   Шандар Ірина Михайлівна– студентка ІУ курсу факультету соціально-економічної освіти нагороджена дипломом ІІІ ступеня ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Цивільний захист. (Охорона праці)». Науковий керівник –С.В. Шмалєй,профессор кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогчного факультету, доктор педагогічних наук

adfgadrgaer

asfasfasf