5.03.2022

2022 Кислюк Олександр Іванович 200 x 236Усіх студентів і викладачів Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова разила звістка про смерть від рук російсько-фашистських окупантів нашого колишнього викладача, українського поліглота, перекладача і мовознавця Олександра Івановича Кислюка, «латинянина», як його з любов'ю називали студенти і колеги - правники. Вражали його знання давніх мов, неймовірна працездатність, а також людяність і доброта!!!
У 1939 році гітлерівці, як тільки вступили в Польщу, відразу ж розстріляли професуру щоб обезголовили націю. Гітлер говорив, що інтелігенція сіль народу!!! Це саме роблять сучасні їхні прямі послідовники з росії.
Вічна пам'ять знаменитому вченому і слава справжньому патріотові України!!!