Снимок экрана 2021 04 05 в 12.32.52

27 березня 2021 року о 13.00 відбувся в онлайн-форматі День відкритих дверей на Факультеті соціально-економічної освіти для вступників, їх батьків. Для охоплення всіх куточків нашої країни зустріч була проведена на платформі Googlemeet!

В цей чудовий день о 12.00 прямий ефір стартував з привітальної промови РектораНаціонального педагогічного університету імені М.П. Драгоманова імені М.П. Драгоманова академіка Віктора Андрущенка, проректора із наукової роботи професора Григорія Торбіна, відповідального секретаря Приймальної комісії професор Тараса Олефіренка, голови Студентського парламенту Катерини Бульчик.

Фото сайт 1 Декан

Онлайн-зустріч Дня відкритих дверей на Факультеті соціально-економічної освіти розпочав декан Володимир Євтух, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор історичних наук, професор. Він зазначив, що вища освіта – це шлях до отримання роботи мрії, поєднання інновацій, дуальної освіти – запорука щасливої майбутньої креативно розвинутої особистості. Координатор проведення онлайн-зустрічі – Тетяна Голубенко, заступник декана факультету по роботі зі студентами, кандидат педагогічних наук, доцент.