У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

10.12.2022

 

2022 Міжнародний день прав людини 200 x 112В Україні триває війна. Злочинна, неспровокована, агресивна, загарбницька війна, яку розпочала російська федерація проти України понад 8 років тому і, яка у цьому році перейшла у фазу відкритого військового вторгнення. Російсько-фашистські окупанти безжально винищують український народ і все з ним пов’язане. Слабкі, підлі і боягузливі російські фашисти, не здатні досягти перемоги на полі битви, компенсуючи свою жалюгідність та слабкість, виявляють небачену жорстокість до мирного населення, до беззахисних громадян. Без чисельні тисячі замордовані в підвальних катівнях і концентраційних таборах смерті, мільйони заслані в кацапщину і приречені на жахливе, безправне існування у чужій, ворожій, варварській, фашистській державі. Про які права людини може йти мова у такі часи? Ідеали прав людини розтоптані – на них випорожнилися, знавіснілі від багаторічної безкарності, російські фашисти. Нині, щоб в Україні захистити свої права треба тримати в руках автомат, треба допомагати тому хто тримає автомат, треба пам’ятати за що стоїть той хто тримає автомат.

Сьогодні Міжнародний день прав людини. День того, чого нас усіх позбавили російсько-фашистські окупанти і їхні союзники в Україні – корупціонери, бюрократи і просто бандити. Сьогодні український воїн є захисником прав людини, а його мужність, стійкість, сила волі і звитяга є єдиною гарантією наших прав. Кожен хто хоче мати права, мусить за них боротись. Нині наш час боротись за наші права. З Міжнародним днем прав людини шановні співгромадяни! Цінуйте свої права, поважайте права інших і пам’ятайте, якою ціною вони нам дісталися.

8.12.2022

 

2022 правові засади роботи педагога 200 x 112Щороку професорсько-викладацький склад кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін організовує та приймає участь у заходах присвячених Всеукраїнському тижню права. Незважаючи на те, що Указом Президента України№39/2020 від 8 грудня 2020 року було визнано втрату чинності Указу Президента України від 8 грудня 2008 року «Про всеукраїнський тиждень права», правники традиційно проводять заходи, шо спрямовані на підвищення правової освіти населення.
Так, 8 грудня професорка кафедри, докторка юридичних наук Купіна Людмила Францівна прийняла участь у освітній конференції, яку організовував центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва.
Людмила Францівна була спікеркою вебінару на тему Права педагогічних працівників та гарантії їх дотримання за законодавством України. Під час виступу були проаналізовані норми Кодексу законів про працю України та галузевих нормативних актів у сфері застосування праці педагогічними працівниками. Цікавими були наведенні матеріали судової практики, предметом яких були спори по захисту та відновленню порушених прав педагогічних працівників.
Соціально-правовий факультет НПУ імені М.П. Драгоманова, навчально-науковому інституту перепідготовки, підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки висловлює подяку центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва за організацію заходу та співпрацю!

6.12.2022

 

2022 День Збройних Сил України 200 x 105Сьогодні наша держава відзначає День Збройних Сил України. Сьогодні, у день військових, у рік повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, вчиненого в рамках злочинної, неспровокованої, агресивної, загарбницької війни, розв’язаної росією проти нашої держави більше 8 років тому, ми вітаємо тих завдяки кому ми досі живі, завдяки кому ми не закатовані у підвалах, незамордовані в концентраційних таборах, не виморені голодом і холодом, не закопані в безіменних могилах. Сьогодні ми вітаємо наших захисників і захисниць, наших воїнів. Дякуємо Вам, наші дорогі захисники! Зі святом Вас! Бережіть себе і повертайтесь живими!

26.11.2022

 

2022 День памяті жертв Голодомору 200 x 112Сьогодні, у страшний час злочинної, неспровокованої, агресивної війни російської федерації проти України, яка триває 8 років і яка цього року перейшла у відкрите вторгнення, ми згадуємо жертв Голодомору в Україні у 1931-1933 роки. Ми згадуємо тих невинних, нещасних людей, заморених голодом російськими нелюдами у період попередньої окупації України. Голодомор українського народу це акт геноциду вчинений владою тодішнього варіанту російської імперії, який повністю підтримується владою і народом сучасної варіанту тюрми народів і це те, що, без сумніву, повториться, у ще гіршому і жорстокішому варіанті, якщо ми опустимо руки, якщо не будемо стійкими, якщо не будемо міцним тилом для наших воїнів, якщо програємо. Запалімо свічку у пам'ять про жертв Голодомору, у пам'ять про невинних закатованих, розстріляних і виморених голодом. Заряджаймо зброю, підтримуємо військових і тримаймося до кінця, аби ніхто потім не запалював свічки у пам'ять про нас…

21.11.2022

 

2022 День гідності і свободи 200 x 112Гідність і свобода. Слова. Довгі роки це були просто слова. Ними ми розкидалися направо і на ліво, але не розуміли їх змісту. Ними прикрашали свої передвиборчі обіцянки політики. Їх пхали, мабуть у кожен другий тост, на багатьох застіллях. І чому ні, це ж просто слова. Говорити слова «гідність» і «свобода» це не те саме, що бути гідним, не те саме, що бути вільним. Але тим часам прийшов кінець. Тепер наша гідність і наша свобода - це злочин у очах нашого ворога. Аби позбавити нас свободи, аби розчавити нашу гідність російська федерація розпочало агресивну, злочинну, підлу завойовницьку війну, яка тривала 8 років і кульмінацією якої стало небачене по своїй жорстокості відкрите військове вторгнення. Тепер гідність і свобода це не просто слова. За будь-який прояв гідності та свободи українців катують, ґвалтують і вбивають, засилають на чужину, мордують у концентраційних таборах і піддають усім можливим і неможливим мукам і приниженням. Гідність і свобода стали стягом, як два кольори українського прапора і за них наші воїни стоять на смерть, демонструючи небачену мужність. Стійкість і звитягу. За гідність у свободу дорого платять ті хто її має. Тепер гідність і свобода не просто слова. Тепер ми знаємо пам’ятати про ціну яку за них сплачено. Тепер ми маємо зрозуміти, що насправді є гідність і чи заслуговуємо ми на ту свободу, яку для нас відстоюють наші воїни такою страшною ціною. Ми маємо бути гідними такої звитяги, ми повинні зберегти свободу для тих хто її відстоював. З Днем гідності і свободи дорогі співгромадяни. Будьмо гідними, залишаймося вільними.

17.11.2022

 

2022 День студента 200 x 112Шановні студенти, керівництво і колектив Соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітають Вас з міжнародним Днем студента. Цей рік видався важким як ніколи. Жахлива, злочинна, неспровокована відкрита військова агресія російської федерації проти України стала продовженням агресивної завойовницької війни проти нашої держави, яка триває вже понад 8 років. В ці тяжкі часи, часи бомбардувань і бойових дій, поневірянь і злиднів, горя і болю, крові і смерті, Ви, наші шановні студенти, продовжуєте триматися, продовжуєте вчитися, продовжуєте жити, зберігаючи те майбутнє, яке захищають наші відважні воїни. Деякі з Вас пішли на фронт, інші стали волонтерами, треті зберігають домашнє вогнище аби інші мали можливість і місце куди повернутися – ми пишаємося Вами. Дякуємо Вам за стійкість, за терпіння, за мужність, за наполегливість. Зі святом Вас, наші дорогі студенти! Майбутнє належить Вам!

   
© NPUROUNDER