2Шановні студенти!

            Оголошується набір до програми "Подвійний диплом" Вищої Лінгвістичної Школи м. Ченстохова (Польща).

Даний проект дарує можливість ОДНОЧАСНО отримати диплом українського та польського університету, паралельно навчаючись в Польщі та Україні. На підставі взаємного погодження навчальних планів і реалізації програмних різниць, студент продовжує своє навчання в Україні, приймаючи участь раз або два рази на рік в з’їздах в Польщі.

            Програма «Подвійний диплом» від  Вищої Лінгвістичної Школи м.Ченстохова реалізується у наступні етапи:

  1. Координатори зі сторони WSLі України порівнюють навчальні плани iвизначають академічні різниці.
  2. Студент Подвійного Диплому WSL реалізує визначені програмні різниці між польською і українською програмою навчання для свого факультету під час з’їздів. В процесі тривання програми, під час з’їздів, а також в рамках самостійної роботи, вивчає польську мову до рівня, котрий дозволяє приймати участь в заняттях, розмовляючи по-польски.
  3. Після отримання титулу бакалавра чи магістра в своєму українському університеті, на підставі однієї дипломової праці, а також дипломного екзамену, студент отримує аналогічний диплом  WSL.
  4. Ступінь бакалавра і магістра, отриманий в Вищій Лінгвістичній Школі в Ченстохові трактується як закінчена вища освіта, визнавана на території всього Європейському Союзі, а за умов участі в програмі "Подвійного диплому" WSL Ви маєте статус студента європейського Вузу, та відкриваєте перед собою унікальні можливості брати участь в усіх грантах, програмах і стипендіях, которі передбачаються для осіб, що навчаються в Європейському Союзі.

            Реєстрація на співбесіду за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoNz8ys1S1zXO1LvDWtWWc55STjpNe2_g_URcX7a2XYwTY0w/viewform?c=0&w=1

            Керівник програми: заступник декана Факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П.Драгоманова, доктор філософських наук, профессор Алла Ярошенко.

            Координатор програми: старший викладач кафедри соціальної політики Факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П.Драгоманова, Анастасія Ляднева,

т.095-732-90-46, 093-291-60-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© ALLROUNDER