Запрошуємо Вас на прес-ланч соціально-освітньої програми IT Discovery від Main Academy!

IT Discovery – інноваційна програма підвищення професійного рівня викладачів навчальних закладів, з подальшим навчанням школярів та студентів.

IT Discovery – це можливість для молоді отримати знання, навички та досвід в сфері розробки і  тестування програмного забезпечення, хмарних і мережевих технологій, й розпочати свою кар’єру в IT галузі.

Ми вже розпочали співпрацю і підготовку викладачів для НАУ, КНЕУ, КНУКіМ та Університетом ім. Б. Гринченка. І протягом першого року програми ми плануємо підготувати 200 викладачів, що в свою чергу будуть навчати більше ніж 20 000 школярів та студентів!

Під час зустрічі ми висвітлимо наступні питання:

• Дуальна освіта в Україні – міф чи неминуче майбутнє?
  • Які перспективи розвитку ІТ-галузі в Україні?
  • Які шляхи вирішення проблем кадрового дефіциту?
  • та презентовано програму IT Discovery від Main Academy.

Прес-лонч відбудеться за участі:

• Ігор Закалов, засновник та генеральний директор Main Academy
  • Павло Хобзей, заступник Міністра освіти та науки України
  • Наталія Дорош, керівник по роботі з закладами освіти Microsoft Україна
  • Максим Почебут, співголова освітнього комітету Асоціації "ІТ України"
  • Олександра Альхімович, директор Luxoft Ukraine
  • Дмитро Мартинчук, директор Благодійної Школи "Розумне майбутнє"

Пресс-ланч відбудеться 23 березня о 15:00, в Main Hub (вул. Голосіївська 17)

Реєструйтеся за формою - будемо дуже раді вас бачити!

У разі винекнення питань будемо раді вам допомогти - тел. 044 225 88 77, 067 225 88 77